Click here to return to main site

Title of Event

“How the pandemic changed people’s lives. Online education. Rights and responsibilities of participants in the educational process”

Event Form

Event organizer

Educational complex №10, Khmelnytsky

Link to a site or other electronic resource of an organization/initiative

http://www.nvk10.km.ua/

Event target group

, ,

Event topic

Event Date and Time

15.10.2021, 13:00 - 14:00

Address at which the event will be held

street Vodoprovidna, 9a, Khmelnytsky

Event Country

Event language/languages

Expected results of the event

шляхом спільної участі учасників навчального процесу( учителів, батьків, учнів),також експертів ( медичного сектору, фахівців права Хмельницького унівверситету управління та права,журналістів та ін. )у форматі Круглого столу провести обговорення нових реалій ,які привніс в українське суспільство Covid19.
А саме:серйозні негативні наслідки тривалого закриття шкіл для вчителів і учнів. Серед побічних наслідків слід зазначити психологічний стрес, втрату мотивації, підвищений ризик відсіву зі школи, збільшення екранного часу і зниження фізичної активності. Крім того, збільшення робочого навантаження і відсутність обладнання та можливості підключення до мережі Інтернет вплинули не тільки на результати викладання і навчання, а й на психічне здоров’я вчителів і учнів.
Що стосується впливу закриття шкіл на освіту то якість і ефективність дистанційного навчання є значно нижчою, ніж очного. Це сприяє збільшенню розриву в навчанні між учнями і посилює непропорційно високий вплив пандемії на вразливі верстви населення.
Необхідно сформувати поради для подолання цих явищ спільними зусиллями, адже майбутній 2021/2022 навчальний рік вимагає підвищеної обережності у зв’язку з появою нового штаму COVID-19 – Дельта.

Name and Surname of the contact person

Khrulenko Galyna Volodymyrivna

E-mail

galinakhrulenko@gmail.com

Registration link